CB2 02S/E



Tuxedo 02S/E

Sacou4648505254565860
A-Lungime spate7172737475767778
B-Talie 1/24648505254565860
C-Latime spate43.544.545.546.547.5495051.5
D-Latime umeri42.543.544.546474849.550.5
E-Lungime int. maneca45.54646.54747.54848.549

Pantalon4648505254565860
F-Talie8286909498102106110
G-Sold100104106110114114122126
H-Pulpa6465666768697071
I-Genunchi 1/222.52323.52424.52525.526
J-Terminatie 1/2181818.5191919.519.520
K-Lungime interioara92939495969797.598

Tabel de dimensiuni pentru tuxedo 02S/E

Costum tuxedo SLIM lila

1.500 lei

DIMENSIUNI

Creative Black Tie – Costum de ceremonie cu croiala slim-fit. Sacoul este realizat dintr-o tesatura de lana lila iar pantalonul este realizat din lana tropicalizata neagra. Compozitie 100% lana

Golește
Material

Model

Culoare

Sezon

Ocazie

Lungime

Croiala

Tesatura

Marimi

SKU: 1PV2019189LILA Categorii: , , Etichetă:

Descriere

Creative Black Tie – Costum de ceremonie cu croiala slim-fit. Sacoul este realizat dintr-o tesatura de lana lila iar pantalonul este realizat din lana tropicalizata neagra. Compozitie 100% lana